KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12745068
nr 1274 5068
Bengt Larsson. Signerad, daterad -02, träd. Olja på duk, 64x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:27:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr